Haber Detayı
04 Ocak 2021 - Pazartesi 16:11
 
ORMANLIK ALANDA ÖLÜ BULUNAN KADININ KARDEŞİ KONUŞTU
Ormanlık Alanda Ölü Bulunan Gülsüm'ün Kardeşinden Dikkat Çeken Açıklamalar..
Gündem Haberi
ORMANLIK ALANDA ÖLÜ BULUNAN KADININ KARDEŞİ KONUŞTU

Isparta’da 22 Aralık’tan bu yana kayıp olarak aranırken dün cesedi eski Isparta-Ağlasun Yolu Pürenli mevkiinde bulunan Gülsüm Doğan (31)’ın kardeşi Yunus Doğan “hiçbir şey anlatıldığı gibi değil, gerçekler ortaya çıkacak” dedi.
 

 

Gülsüm Doğan’ın cenazesine Burdur Devlet Hastanesi’nde otopsi yapıldı. Ablasının cenazesini almak için gelen Yunus Doğan, “kardeşimde zekâ geriliği vardı. Sürekli evden kaçıp gidiyordu. Buluyorduk. Akli dengesi yerinde değildi. Köy gitmek istiyordu. En son kaybolduğu günde gittik karakola müracaatımızı yaptık. Kendimizde aradık köyde, şehir merkezinde bulamadık hiçbir yerde. Ekipler Ağlasun’da bir ormanlık alanda bulmuşlar. Halam Müge Anlı’ya çıkmış. Sırf eskiden kalma bir toprak davası için, tabiri caizse 3 kuruşluk bir toprak davası için yalan yanlış konuşuldu, iftiralar atıldı. Annemde, ablamda engelli. Bunların söyledikleri birbirini tutacak şeyler değil çünkü bunlar engelli. Annemde aynı zamanda alzaymır var.

13 yıldır bize sahip çıkmayan hala öyle bir masumiyetle bize sahip çıkıyor gibi geldi, ilgileniyormuş gibi ‘yeğenimi arıyorum dedi. Sözde aradı ama onun hiçbir katkısı olmadı. İl Jandarma ve AFAD ekipleri sağ olsunlar yardımcı oldular” dedi.
Doğan “Şimdi yalan yanlış bir sürü iftiralar atılıyor. Ancak hepsi ortaya çıkacaktır. Engelli oldukları için annemi ve ablamı köyde dahi istemiyorlardı. Kimse sahip çıkmadı. Şimdi sahip çıkan sözde hala var ortada. Konuşuyor. Konuşsun bakalım her şey ortaya çıkar. Dilendiriyorlarmış deniyor. Dilencilikte kaydı var mı bu kızın illaki ortaya çıkar. Bunlar iftira. Gerekli şikayetlerimizde bulunduk Avukatımız aracılığıyla” diye konuştu.

Gülsüm Doğan’ın cenazesi toprağa verilmek üzere Isparta’nın Gelendost İlçesi’ne bağlı Çatı Köyü’ne götürüldü.

 

Kaynak: (NNC) - NNC Editör:
Etiketler: ORMANLIK, ALANDA, ÖLÜ, BULUNAN, KADININ, KARDEŞİ, KONUŞTU,
Yorumlar
Haber Yazılımı