Haber Detayı
17 Mart 2021 - Çarşamba 13:00
 
MHP İL BAŞKANI ÖKTE’DEN KRİPTO FETÖCÜLERE SERT TEPKİ
MHP İL BAŞKANI ÖKTE’DEN KRİPTO FETÖCÜLERE SERT TEPKİ
Gündem Haberi
MHP İL BAŞKANI ÖKTE’DEN KRİPTO FETÖCÜLERE SERT TEPKİ

Burdur Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Hikmet Ökte’den sert tepki.

“Akdeniz Habercisi” haber sitesinde Samet Memiş’in kaleme aldığı MHP’li Belediye Başkanları Cumhur İttifakına zarar veriyor yazısına tepki veren MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte ve Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz tarafından basın açıklaması yapılarak kripto fetöcülere sert tepki verildi.

 

Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ün açıklamasına destek veren

MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte’nin basın açıklaması şöyle:

 

Gün geçmiyor ki kripto fetöcülerin, Cumhur ittifakı düşmanlarının, zillet yandaşlarının yeni bir oyunu sahneye çıkmasın.

 

Bu oyuncuların, ülkemiz üzerinde bu kadar çok plan yapılırken hainliklerine son sürat devam etmekte olduğunu ne yazık ki bugün tekrar köşe yazılarında şahit olduk.

 

Her şeyden önce kendini kamufle etmek sureti ile Cumhur ittifakını hedef alan bu yaklaşımı şiddetle kınıyorum.

 

Sayın Genel Başkanımızın da cümlelerinde vücut bulduğu üzere;

 

Cumhur ittifakı Türkiye’nin güvenlik zırhıdır.

 

Cumhur ittifakı milli birlik ve dayanışma şuurudur ve bu çerçevede sürdürülecek tarihi bir birlikteliktir.

 

Cumhur ittifakı Milletimizden aldığı destek sayesinde azim ve kararlılıkla Lider ülke Türkiye’yi inşa etmenin yanı sıra Türk Dünyasının İslam Aleminin ve bütün mazlum milletlerin yegâne ümidi olan Türkiye’yi küresel bir güç haline getirecek, 2023, 2053, 2071 vizyonunun alt yapısını adım adım oluşturacaktır.

 

Cumhur ittifakı Türk milletinin iradesidir.

 

Cumhur ittifakı milli bekanın koruyucu zırhı ve güvenlik zirvesidir.

 

Bizler Sayın Genel Başkanımızın Liderliğinde MHP Burdur il teşkilatı olarak bugüne kadar Cumhur İttifakına sahip çıktık ve her neye mal olursa olsun sahip çıkmaya devam edeceğiz.

 

Liderimizin ve sayın Cumhurbaşkanımızın üzerinde hassasiyetle durdukları bu Aziz birlikteliğe halel getirmek isteyenlere karşı duracağız.

 

Sevdamız Burdur’umuz özelinde Cumhur ittifakına zarar vermeye çalışıldığı tüm hemşerilerimizin malumudur.

 

Cumhur ittifakına, bu Aziz birlikteliğe zarar vermek isteyen, her kim olursa olsun, hangi sıfatı taşırsa taşısın her daim bizleri karşısında bulacaktır.

 

Bizler onlarca kez zarar birlikteliğimize verme girişimine şahit olduk.

 

Lakin bugün birtakım rantlar karşılığı ile her istediğini basın özgürlüğü kisvesi altında yazabileceğini düşünen bu satılık kalemlerin sergilediği oyunlar daha öncede bildiğimiz ve defalarca bozduğumuz ahlaksızca ve sinsice oyunlardır.

 

Partimiz MHP’nin Burdur’daki belediyeleri her daim Cumhur ittifakına bağlıdır. Bunun aksi düşünülemez, varsayımsa birtakım iddialarla iddia dahi edilemez.

 

MHP Burdur teşkilatları ve belediyeleri, her daim bir ve beraberdir. Hiçbir algı hiçbir oyun bunun bozulmasına sebep olamayacaktır.

 

Biz MHP Burdur teşkilatları olarak, önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben düsturu ile hareket ediyoruz.

 

Üretken belediyecilik vizyonu ve amacı ile çalışan Sevdamız Burdur’umuz da görev yapan tüm Belediye Başkanlarımız kırmızı çizgimizdir.

 

Kimse sinir uçlarımızla oynama kalkmasın, kırmızı çizgilerimizi geçmesin, sabrımızı test etmeye kalkışmasın. Satılık kalemleri, kiraya verilmiş zihinleri, satılmış benlikleri çok iyi biliyoruz.

 

Dalımızı kıranın, ağacını kökünü sökeriz.

 

Bizler dostlarımızı tanıdığımız gibi hainleri de iyi tanırız. Oyunlarınızı bilir, hamlelerinizi çözeriz.

 

Sizin hangi maksatla hangi ortaklıklarla hangi planlarla bu kirli yolda yol yürüdüğünüzü biliyoruz.

 

Ez cümle; MHP Burdur Teşkilatları ve belediye başkanlarımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, İl Genel Meclis üyelerimiz olarak, kıymetli Burdurlu hemşerilerimize, Sevdamız Burdur’umuza sahip çıkmaya, hizmet etmeye her türlü asılsız iddialara rağmen bıkmadan usanmadan gece gündüz demeden devam edeceğiz.

 

Biz büyük bir aileyiz. Biz Burdur sevdalısıyız.

Hikmet ÖKTE

 

 

Eş zamanlı basın açıklamasında bulunan Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ünde basın açıklaması  şöyle:

 

Gün geçmiyor ki kripto fetöcülerin yeni bir oyunu sahneye çıkmasın.

 

Bugün sabah saatlerinde kendini haberci olarak adlandıran özünde paralı kalem şörlük yapan bir müptezelin haberini görünce böyle bir açıklama yapma gereği duydum.

 

Adliyelerdeki FETÖ dosyalarında onlarca kez adı geçen bir siyasetçinin bugüne kadar Cumhur İttifakına onlarca kez zarar verme girişimine şahit olduk. Lakin bugün para ile herkesi satın alabileceğini düşünen bu siyasetçi ve kalemini para ile satan bu müptezel, farklı bir tiyatro oyunu ile sahne aldılar. Parayla, yatırım rüşvetleriyle, şahsımı ve ülkücü arkadaşlarımı satın alamayınca böl parçala ve yönet taktiğine başvurdular.

 

Kendisine biat etmeyeni yok etme çabasıyla hareket eden şeref ve haysiyetten yoksun bu güruhlara tekrar hatırlatmak istiyorum. Siz değil, Pensilvanya’daki ağababanız gelse vız gelir tırıs gider.

 

Sakın unutmayın! Bir ÜLKÜCÜ ÖLMEKTEN KORKMAZ! Ülkücü tek bir şeyden korkar o da mundar olmaktır. Rabbime şükürler olsun ki sizin gibi kripto Vatan hainleri ile mücadele etmek, bizleri mundar değil kahraman yapar.

 

Tekrar etmekte fayda görüyorum. Bizler dostlarımızı tanıdığımız gibi düşmanlarımızı da iyi tanırız. Oyunlarınızı biliyor, hamlelerinizi çözüyoruz.

 

Sizlere rağmen İlçeme ve Ülkeme hizmet ediyorum.

 

Sizlere rağmen dikim ve ÜLKÜCÜYÜM!

 

Sizlerden korkan, sizin gibi vatan haini olsun.

 

NE MUTLU TÜRK’ÜM DİYENE!

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, İL, BAŞKANI, ÖKTE’DEN, KRİPTO, FETÖCÜLERE, SERT, TEPKİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı