Haber Detayı
27 Aralık 2013 - Cuma 14:26
 
MURATPAŞA’DA YAŞLILARA ÖZEL YENİ YIL
MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN YAŞLILARA ÖZEL YENİ YIL KUTLAMASINDA SAHNE ALAN LEYLA ERTAŞ’A TEŞEKKÜR EDEN BAŞKAN EVCİLMEN, YAŞLILARLA ANKARA HAVASI OYNADI VE YENİ YIL PASTASI KESTİ
Yaşam Haberi
MURATPAŞA’DA YAŞLILARA ÖZEL YENİ YIL

Muratpaşa Belediyesi yaşlılara özel yeni yıl kutlaması gerçekleştirdi. 
Değirmenönü Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kutlamaya yaklaşık 200 yaşlı katıldı. Yeni yıl süslemeleriyle düzenlenen salonda, geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz ünlü sanatçı Neşet Ertaş’ın eşi Leyla Ertaş yaşlılara konser verdi. Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen yaşlılarla Ankara Havası oynayıp, yeni yıl pastası kesti. 
Yaşlılığın bir tercih değil yaşamın gerçeği olduğunu kaydeden Başkan Evcilmen, “Yaşlılık dün ile bugün arasındaki köprüdür. Yaşlıların yaşama tutunması ve toplumla bütünleşmesi için tüm olanaklarımızı seferber ediyoruz. Yaşlılara dost elimizi uzatmak yurttaşlık görevidir. Bu görevimizi eksiksiz yerine getirdiğimizde adam gibi adam oluruz” dedi. Yaşlılarla yeni yıl pastası kesen Başkan Evcilmen, yeni yılın sağlık, mutluluk ve güzellikler getirmesini diledi.
Başkan Evcilmen yaşlılara verdiği güzel konser nedeniyle Leyla Ertaş’a teşekkür ederek çiçek takdim etti. Yeni yıl kutlamasına Muratpaşa Belediyesi Meclis Üyesi Tevhide Öztürk, CHP Muratpaşa İlçe Kadın Kolları Başkanı Feryal Tezcan Muratpaşa Belediyesi Huzurevi, Antalya Büyükşehir Belediyesi Huzurevi, Gülen Kalpler Huzurevi, Fethi Bayçın Huzurevi, Asmalı Konak Huzurevi, Yaşam Pınarı Huzurevi, Mukaddes Aksoy Huzurevi’nin sakinleri katıldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: MURATPAŞA, BELEDİYESİ’NİN, YAŞLILARA, ÖZEL, YENİ, YIL, KUTLAMASINDA, SAHNE, ALAN
Yorumlar
Haber Yazılımı