Haber Detayı
22 Şubat 2017 - Çarşamba 10:11
 
MAKÜ’ye Yeni Sponsor British Town Dil Okulu
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ve British Town Dil Okulu arasında sponsorluk anlaşması imzalandı.
Gündem Haberi
MAKÜ’ye Yeni Sponsor British Town Dil Okulu

Protokol, Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ, British Town Dil Okulu Kurucu Müdürü Nurhan ÜNAL, Rektör Danışmanı ve MAKÜ Spor Kulüp Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa KILINÇ arasında imzalandı.

İmzalanan protokol ile ilgili olarak British Town Dil Okulu Kurucu Müdürü Nurhan ÜNAL; “Bölgemizin yükselen değeri Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi ile işbirliği yapmaktan büyük bir onur ve gurur duyuyoruz. Hızla gelişen Burdur’un gözbebeği üniversitemize günümüz konjüktörünü de göz önünde bulundurarak, üniversitemiz öğrencilerinin Erasmus programına dahil olması ve mezun olurken iyi bir seviyede yabancı dile sahip olabilmeleri için her zaman yardıma hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Sadece maddi değil, aynı zamanda eğitim-öğretime de katkıda bulunmak için maddi durumu zayıf, fakat başarılı gelecek vaat eden öğrencilerimize ve ayrıca sporcularımıza ücretsiz olarak kurs imkanı sağlayacağız. Şimdilik 15 kişilik bir kontenjan ayırdık. MAKÜ Spor’un resmi sponsoru olmaktan onur ve gurur duyduğumuzu tekrar belirtmek isterim” dedi.

Rektör Korkmaz da böyle anlamlı bir protokolden dolayı ve British Town Dil Okulu’nun MAKÜ’ye sağlamış oldukları destekten dolayı teşekkür etti.

Rektör Danışmanı ve MAKÜ Spor Kulüp Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa KILINÇ da; “Hem üniversite yönetimi, hem de MAKÜ Spor Kulüp Başkanı olarak, tıpkı üniversitemizin anlayışı gibi sadece eğitim öğretime değil, bunun yanında spora da önem veren bir kuruluşla protokol imzalamaktan memnun olduğumuzu dile getirmek istiyorum. Katkılarından dolayı British Town Dil Okulu Kurucu Müdürü Nurhan ÜNAL’a ve kurumlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: MAKÜ’ye, Yeni, Sponsor, British, Town, Dil, Okulu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MAKÜ’ye Yeni Sponsor British Town Dil Okulu
MAKÜ’ye Yeni Sponsor British Town Dil Okulu
Yorumlar
Haber Yazılımı escort bayan istanbul