Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 10:04
 
Kepez'de kadınlara pozitif ayrımcılık
Başkan Böcek “Antalya halkının bize verdiği oyları helal ettireceğiz.”
Gündem Haberi
Kepez'de kadınlara pozitif ayrımcılık


Kepez ilçesinde muhtarlarla buluşan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, toplu ulaşım araçlarının saat 22.00’den sonra kadınların durak harici evlerine en yakın noktada indirilmesi konusunda UKOME’den karar çıkartacaklarını söyledi.

 

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya’nın sorunlarını yerinde tespit etmeye devam ediyor. Başkan Böcek’in bu amaçla çalışma arkadaşları ile birlikte gerçekleştirdiği ilçe ziyaretlerinin bu haftaki durağı Antalya’nın en büyük ilçesi Kepez oldu.

 Başkan Böcek, “5 yıl canla başla çalışacağız. Antalya’yı ortak akılla hep birlikte yöneteceğiz. Antalya halkının bize verdiği oyları helal ettireceğiz” dedi.

Başkan Muhittin Böcek, toplu ulaşımda şoförlerin vatandaşlara yaklaşımlarıyla ilgili eğitim programı başlatacaklarını, hatalı davrananları affetmeyeceklerini söyledi. Başkan Böcek, kadınların akşam geç saatte güvenle evlerine ulaşabilmesi için toplu ulaşım araçlarının saat 22.00’den sonra kadınların durak harici evlerine en yakın noktada indirilmesi konusunda UKOME’den karar çıkartacaklarını belirtti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Kepez'de, kadınlara, pozitif, ayrımcılık,
Yorumlar
Haber Yazılımı