Haber Detayı
17 Aralık 2013 - Salı 11:18
 
KARDEŞ OKULLARA KİTAP DESTEĞİ
ANTALYA'NIN MANAVGAT İLÇESİNDE BULUNAN BAŞARI KOLEJİ ÖĞRENCİLERİ TARAFINDAN HAYATA GEÇİRİLEN "HER KİTAP BİR HAYAT BULUR" PROJESİ KAPSAMINDA TOPLANAN KİTAPLAR KARDEŞ OKULLARA ULAŞTIRILIYOR
Eğitim Haberi
KARDEŞ OKULLARA KİTAP DESTEĞİ

Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Başarı Koleji'nin 7'nci sınıf öğrencileri tarafından hayata geçirilen "Her Kitap Bir Hayat Bulur" projesi kapsamında toplanan kitaplar, kardeş okullara ulaşıyor. 
Başarı Koleji Müdür Yardımcısı Ömer Tunç, Türkçe Öğretmeni Hatice Taşkıran ve Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Gülcan Peker’in rehberliğinde bir grup öğrencisi Odaönü Köyü’ne gitti. Öğrenciler, "Bir Kitap, Bin Umut!" sloganıyla başlattıkları "Her Kitap Bir Hayat Bulur" projesi kapsamında sonucunda toplanan kitapları Odaönü Çallıoğlu İlkokul ve Ortaokulu'na teslim ettiler. 
Odaönü Çallıoğlu İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Ali Kemal Peker, bu tür etkinliklerin öğrenciler için önemli olduğunu, öğrencilerin birbirleriyle kaynaşmalarından mutlu olduklarını ifade etti. Kardeş okul olarak Başarı Koleji ile işbirliği içinde olmaktan mutluluk duyduklarını belirten Peker, farklı projelerde tekrar bir araya gelmek istediklerini de ifade etti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ANTALYANIN, MANAVGAT, İLÇESİNDE, BULUNAN, BAŞARI, KOLEJİ, ÖĞRENCİLERİ, TARAFINDA
Yorumlar
Haber Yazılımı