Haber Detayı
28 Ekim 2019 - Pazartesi 11:18
 
judo müsabakası gibi düğün
Sessiz ama en güçlü 'Evet'le dünya evine girdiler.
- Haberi
judo müsabakası gibi düğün


İşitme Engelliler Judo Milli Takımı oyuncusu Münife Doğan (24), kendisi gibi işitme engelli sporcu Kaan Doğan’la (24) dünya evine girdi.

 

Çiftin düğününde gelin Münife Doğan ve milli takımdan arkadaşları judo gösterisi yaptı. Ardından nikah masasına geçen genç çift ise nikah memurunun sorusuna güçlü bir şekilde ‘evet’ cevabını verdi.
 

İşitme engelli çiftin düğünü, judo müsabakalarını aratmadı. Judo gösterisinde, Münife Doğan, gelinliğinin üzerine giydiği milli takım kıyafetiyle adeta şov yaptı. Ardından nikah masasına geçen çift, nikah memurunun işaret dili tercümanı aracılığıyla sorduğu evlilik sorusuna hayatlarının en güçlü evet cevabını verdi.

 

Kariyerinde şampiyonluklar, Avrupa Şampiyonalarına ve Olimpiyatlara katılma olmasına rağmen kamu sektöründen destek göremediğini dile getiren Münife Doğan, ilgisizlikten şikayetçi olduğunu, normalde Antalya’da yaşamayı planladıklarını ancak işsizlik nedeniyle eşiyle birlikte Denizli’ye yerleşmek zorunda kaldıklarını söyledi. Doğan, mevcut sporlarına devam edebilmeleri için kamu sektöründe istihdam edilmek istediğinin altını çizdi.
 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: judo, müsabakası, gibi, düğün,
Yorumlar
Haber Yazılımı