Haber Detayı
25 Aralık 2013 - Çarşamba 14:18
 
ESNAFTAN AKAYDIN'A ÜNİVERSİTE TEŞEKKÜRÜ
ntalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı ziyaret eden Doğu Garajı, Ali Çetinkaya ve Çarsı esnafı Doğu Garajı alanına yapılması planlanan üniversite için teşekkür etti.
Gündem Haberi
ESNAFTAN AKAYDIN'A ÜNİVERSİTE TEŞEKKÜRÜ

 Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın’ı ziyaret eden Doğu Garajı, Ali Çetinkaya ve Çarsı esnafı Doğu Garajı alanına yapılması planlanan üniversite için teşekkür etti. 
Sinan Mahallesi Çarşı Esnafı Derneği Başkanı Saim Koçak, Başkan Mustafa Akaydın’a Doğu Garajı alanına üniversite yapılması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür etti. Koçak, bölge esnafının bu planlamanın geçmesinden dolayı son derece memnun olduğunu anlattı. Esnaf Koray Güzel, yıllardır bölge esnafının birtakım çalışmalardan dolayı işlerinin çok kötü olduğunu, bu üniversite planlamasının morallerini düzettiğini söyledi.
Başkan Mustafa Akaydın ise, esnafın yüzünün gülmesinin kendisi için çok önemli olduğunu belirterek, “Belediye Başkanlığım dönemimde şehir merkezinin cazibesini arttırmak için yaptığımız cadde düzenlemeleri çok beğenildi. İsmet İnönü Kentsel Yaşam Alanı’nı hizmete açtık. Doğu Garajı bölgesindeki nekropol alanı da yakın zamanda ihaleye çıkacak. Orada açık müze, sanat galerisi ve küçük bir kent meydanı yapılacak. Doğu Garajı alanında yapılması planlanan üniversite ile çarşı esnafının yüzü gülecek. Biz projelerimizi halkla planlayarak onların mutlu olacağı şekilde yapıyoruz. Esnafın böyle bir projeden mutlu olması, doğru çalışmalar yaptığımızı gösterir” dedi.
Başkan Akaydın tüm bu projelerle şehir merkezinin cazibesi artacağını da sözlerine ekledi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ntalya, Büyükşehir, Belediye, Başkanı, Mustafa, Akaydın’ı, ziyaret, eden, Doğu,
Yorumlar
Haber Yazılımı