Haber Detayı
01 Mart 2019 - Cuma 11:16
 
CUMHUR İTTİFAKI ÇALIŞMALARINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR
AK Parti ve MHP teşkilatlarından oluşan Cumhur İttifakı kurmayları, AK Parti Burdur İl Başkanlığında bir araya geldi.
Siyaset Haberi
CUMHUR İTTİFAKI ÇALIŞMALARINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Burdur Merkez İlçede oluşturulan Cumhur ittifakı kapsamında Cumhur İttifakı kurmayları, AK Parti Burdur İl Başkanlığında bir araya geldi. AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Cumhur İttifakı Burdur İl Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, MHP Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Okan, MHP Merkez İlçe Başkanı Salih Özparlak, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, Ülkü Ocakları Başkanı Ayhan Mete AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci ve MHP İl Kadın Kolları Başkanı Aysel Karagöz katılımlarıyla gerçekleşen programda, 31 Mart seçimleriyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Yenikapı ruhuyla oluşan Cumhur İttifakı ruhunu 31 Mart seçimlerinde devam edeceğini dile getiren AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Genel Merkezlerimizin çalışmaları sonrası Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bir araya gelerek Cumhur İttifakının genişletilmesi kapsamında İlimiz Merkez İlçenin de bulunmasıyla birlikte teşkilatlarımız bir çalışma gerçekleştirdi. Cumhur İttifakı kapsamında İl Merkezimizde Milliyetçi Hareket Partisi ortaklaşa bir çalışma gerçekleştireceğiz. Cumhur İttifakı Adayımız Deniz Kurt’un projelerini hep birlikte Burdurlu hemşerilerimize aktaracağız.” açıklamasında bulundu.

Sağduyunun birlikteliği ile Cumhur İttifakı'nda güçlerini birleştirdiklerini ifade eden “ AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “ İl Merkezimizde Cumhur İttifakının yapılacağını bildirilmesinden sonra Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız Hikmet Ökte ve MHP Teşkilatlarımızla bir çalışma gerçekleştirerek Belediye Meclisi listemizi hazırladık. Güçlü Başkan, Güçlü Meclis Sloganı ile seçim çalışmalarımızı bir arada sürdüreceğiz. 15 Temmuz’dan sonra Milletimizin birliği ve bekası için bir araya gelerek Yenikapı ruhuyla oluşan Cumhur İttifakı ruhunu hep birlikte sürdürerek, Cumhur İttifakı Adayımız Deniz Kurt çalışmalarında yanında olacağız. Bizim tek amacımız Burdur’umuzun hak ettiği hizmetleri almasıdır.” Şeklinde açıklamada bulundu.

 

 Milliyetçi Harekât Partisi Burdur İl Başkanı Hikmet Ökte yaptığı açıklamada “Genel Merkezlerimizin yapmış olduğu çalışmalar sonucunda her 2 liderimiz oturup anlaşmasıyla ittifaka Burdur ilimizde 30 ilin arasına eklenmiş ve bu doğrultuda AK Parti Burdur İl Başkanımız Volkan Mengi ile birlikte bir çalışma gerçekleştirerek, Cumhur İttifakı Belediye Meclisini oluşturduk.  Burdur Merkez İlçemizde, AK Parti ile birlikte Cumhur İttifakı Adayımızın yanında olacağız. Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlarımızla birlikte Cumhur İttifakı Adayımız Deniz Kurt’un Burdur Belediye Başkanı seçilmesi için çalışmalar gerçekleştireceğiz.” Dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: CUMHUR, İTTİFAKI, ÇALIŞMALARINA, TAM, GAZ, DEVAM, EDİYOR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CUMHUR İTTİFAKI ÇALIŞMALARINA TAM GAZ DEVAM EDİYOR
Yorumlar
Haber Yazılımı