Haber Detayı
16 Aralık 2013 - Pazartesi 15:25
 
CHP SANDIKLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET ÖZAYDIN
AFYONKARAHİSAR (İHA) - Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Belediye Başkan adayının Ahmet Özaydın olduğu açıklandı.
Siyaset Haberi
CHP SANDIKLI BELEDİYE BAŞKAN ADAYI AHMET ÖZAYDIN

Afyonkarahisar'ın Sandıklı ilçesinde, Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Belediye Başkan adayının Ahmet Özaydın olduğu açıklandı. 
Parti binasında yapılan, CHP Eskişehir Milletvekili Kazım Kurt, Tokat Milletvekili Prof. Dr Orhan Düzgün, Bursa Milletvekili Kemal Ekinci ile çok sayıda partilinin katıldığı toplantıda ilk olarak konuşan İl Başkanı Yalçın Görgöz iktidarı eleştirdi, yerel seçimlere CHP olarak iddialı hazırlandıkları söyledi. Daha sonra konuşan CHP Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Toptaş, yerel seçimlerin önemine değindi. Toptaş "Eskiden siyasi bir yarış yapılıyordu. Şimdi durum değişti. Rejim tartışması gündemde. Mevcut iktidarın yaptıkları oylanacak bu seçimde" dedi.
CHP Belediye Başkan Adayı Ahmet Özyadın ise açıklamasında, yıllarca partinin değişik kademelerinde verilen görevi yaptığını söyleyerek "Şu anda Belediye Başkan adayı olarak huzurunuzdayım. Şeffaf, dürüst ve halkçı bir yönetim göstereceğiz. Katkı ve desteklerinizi bekliyorum" dedi.
Ziraat teknisyeni olan 57 yaşındaki Ahmet Özaydın, ziraa ilaç bayiliği yapıyor, evli ve 3 çocuk babası.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: AFYONKARAHİSAR, (İHA), , Afyonkarahisarın, Sandıklı, ilçesinde, Cumhuriyet, Halk
Yorumlar
Haber Yazılımı