Haber Detayı
26 Aralık 2013 - Perşembe 11:28
 
BÜYÜKŞEHİR ANTALYA’YI YENİ YILA HAZIRLADI
Antalya’ya yılbaşı gecesi kar yağacak Büyükşehir Belediyesi, Antalya’yı yeni yıl için rengarenk süsledi. Caddeleri renkli ışıklarla donatan Büyükşehir Belediyesi, yılbaşında da Antalya’ya kar yağdıracak.
Yaşam Haberi
BÜYÜKŞEHİR ANTALYA’YI YENİ YILA HAZIRLADI

Antalya Büyükşehir Belediyesi, kenti yeni yıla hazırladı. Kent merkezinin yanı sıra üst geçitleri renkli ışıklarla süsleyen Büyükşehir Belediyesi, yılbaşına özel bir program da hazırladı. Yeni yıl kutlamalarında 2014 yılını coşkuyla karşılayacak Antalyalıların buluşma adresi Cumhuriyet Meydanı olacak. 31 Aralık 2013 Salı akşamı saat 20.00’de başlayacak yeni yıl kutlamaları, 1 Ocak 2014 Çarşamba gününün ilk saatlerine kadar sürecek. Antalyalılar, DJ çalacağı parçalar eşliğinde doyasıya eğlenecek. Kar makinesiyle yapay kar yağdırılacak Cumhuriyet Meydanı beyaza bürünecek. Gökyüzünün havai fişeklerle renkleneceği gecede halk doyasıya eğlenerek yeni yıl coşkusuna ortak olacak.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, vatandaşların renkli bir yılbaşı geçirmesi için kenti süslediklerini kaydetti. Antalya’da çok sayıda vatandaşın kutlamalar için özellikle Cumhuriyet Meydanı’nı seçtiğini belirten Akaydın, meydandaki süslemelere ağırlık verdiklerini söyledi. Akaydın, “Yeni yılın şimdiden Antalya’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Antalya her şeyin en güzeline layık” dedi. 
Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Antalya’ya, yılbaşı, gecesi, kar, yağacak, Büyükşehir, Belediyesi, Antalya’yı, y
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
BÜYÜKŞEHİR ANTALYA’YI YENİ YILA HAZIRLADI
BÜYÜKŞEHİR ANTALYA’YI YENİ YILA HAZIRLADI
Yorumlar
Haber Yazılımı