Haber Detayı
16 Aralık 2013 - Pazartesi 11:32
 
BOLVADİNLİ PANCAR ÜRETİCİLERİNDEN BAŞKAN KILÇIK’A TEŞEKKÜR YEMEĞİ
AFYONKARAHİSAR (İHA) - Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesindeki pancar üreticileri, görev süresi boyunca kendilerini yalnız bırakmayan ve destek veren Bolvadin Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık’a bir teşekkür yemeği verdiler.
Ekonomi Haberi
BOLVADİNLİ PANCAR ÜRETİCİLERİNDEN BAŞKAN KILÇIK’A TEŞEKKÜR YEMEĞİ

Afyonkarahisar'ın Bolvadin ilçesindeki pancar üreticileri, görev süresi boyunca kendilerini yalnız bırakmayan ve destek veren Bolvadin Belediye Başkanı Nazmiye Kılçık’a bir teşekkür yemeği verdiler. 
Özel bir restaurantta gerçekleştirilen temekte, üreticiler adına bir konuşma yapan Himmet Kantarcı, Başkan Kılçık’ın kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığı, her türlü sorunları ile ilgilendiklerini kaydetti. Kantarcı, “Başkanımız taleplerimizi yetkililere ulaştırırken hep yanımızda oldu. Pancar üreticilerini sahiplendi. 40 bin ton olan pancar kotamız Başkanımızın da gayretleriyle 110 bin tona kadar yükseldi. Biz kendisine ve belediye personeline teşekkür ediyoruz” dedi.
Başkan Nazmiye Kılçık ise, kendisine takdim edilen plaketin özel bir anlamı olduğunu vurgulayarak “Bolvadin’in bütün kesimlerine olduğu gibi pancar üreticilerimizin de yanında olduk. Onların sorunları sahiplenip, ilgililere ulaştırılmasında üzerimize düşeni yaptık” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: AFYONKARAHİSAR, (İHA), , Afyonkarahisarın, Bolvadin, ilçesindeki, pancar, üretic
Yorumlar
Haber Yazılımı