Haber Detayı
10 Ekim 2019 - Perşembe 14:40
 
Belediyeye ait 140 aracın üzerinde haciz var
-Kemer Belediye Başkanı Topaloğlu; "Baktık ki araç bağlanacak , biz de borcu cebimizden ödedik."
Siyaset Haberi
Belediyeye ait 140 aracın üzerinde haciz var

 Antalya, Kemer Belediyesi’ne ait 140 aracın üzerinde haciz olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, şu anda makam aracı olarak kullandığı aracın geçtiğimiz dönem başkanlık yapan Mustafa Gül’ün eşine verildiğini belirterek, aracın borcu olduğu için fenni muayenesi yapılamadığını açıkladı.

Topaloğlu, “Baktık ki araç bağlanacak, biz de bu borcu cebimizden ödedik. En azından bu trafik cezalarını yatırabilirlerdi” dedi. 


“Bu borcu cebimizden ödedik”


Belediyeyi 61 milyon lira borçla devraldıklarını hatırlatan Topaloğlu, “Şu anda belediyemize ait tam 140 tane aracın üzerinde haciz var. Ben Göynük Belediyesi’ni 4 milyon lira parayla teslim ettim ama şimdi bize 61 milyon lira borç kaldı. 6 aylık görev sürecimizde 23 milyon 500 bin lira borç ödedik. Yaklaşık 5 milyon liralık bir yatırım yaptık. 6 ayda sadece temsil ağırlama giderlerinden yapılan tasarruf 3 milyon 800 bin lira. Çünkü biz tasarruf etmezsek bir yere varamayız. Şu ana kadar yeme, içme, eğlence hep devam etmiş. 10 yılda temsil ağırlama giderlerine harcanan para 34 milyon lira. Bu Kemerlilerin parası. Burada tüyü bitmemiş yetimin hakkı var. Mercedes marka araca binip yanımda 3 koruma 4 şoför bulundurmayı ben de bilirim. Ben halkıma örnek olacağım ki onlarda ona göre hareket etsin. Bundan sonra Kemer Belediyesi’nde lüks yok” Dedi.
 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Belediyeye, ait, 140, aracın, üzerinde, haciz, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı