Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 23:12
 
Bayram Özçelik; ‘Vizyonsuz, Projesiz ve Hizmet Üretmeyenleri ifşa etmeye devam edeceğiz’
AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası değerlendirmede bulundu.
Siyaset Haberi
Bayram Özçelik; ‘Vizyonsuz, Projesiz ve Hizmet Üretmeyenleri ifşa etmeye devam edeceğiz’

AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik 31 Mart Yerel Seçimleri sonrası değerlendirmede bulundu.

 

“BURDUR GENELİNDE HEMŞERİLERİMİZİN DESTEKLERİYLE 1. PARTİ OLDUK”

Yerel seçimler için yoğun ve tempolu çalışmalar gerçekleştirdiklerini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “31 Mart Yerel Seçimleri için çok yoğun ve tempolu çalışmalarda bulunarak sandıkta çıkan halkımızın kararını görmüş olduk. Partimiz 6 İlçe Belediye Başkanlığını alarak ve Belediye Meclis üyeliklerinde ve il genel meclis üyeliklerinde 1. Parti olmuştur. Vatandaşlarımızla seçim boyunca bir araya gelerek halkımızın beklentilerini ve taleplerini, dilek ve temennilerini alma ve görme İmkanı bulmuş olduk. Bu taleplerin önümüzdeki dönemde hem Burdur’umuzla ilgili konularda hem de genelde ülkemizi ilgilendiren konularda Hükümetimizin adım atacağımız yol haritaları belli olmuş oldu.” şeklinde açıklamada bulundu.

 

“2002 YILINDAN BU TARAFA GERÇEKLEŞEN 15.SEÇİMDE DE HEM ÜLKEMİZDE HEMDE İLİMİZDE 1. ÇIKAN PARTİ AK PARTİ’MİZDİR”

2002 yılından bu tarafa yapılan tüm seçimlerde AK Parti’nin 1. Parti olmasına değinen Milletvekili Bayram Özçelik “2002 Yılından bu tarafa Genel, Yerel, Referandum ve Cumhurbaşkanlığı ile ilgili 14.Seçimde 1. çıkan AK Partimiz 31 Mart gerçekleşen 15. seçimde de hem Burdur’umuzda hem de Türkiye Genelinde 1. Parti olarak çıkmıştır. Bundan dolayı Burdur halkımıza müteşekkiriz. Bu kadar uzun İktidarda kalmış olmak Sosyolojik olarak bakıldığında Partimizin ÜSTÜNLÜKLERİ, FIRSATLARI, BEKLENTİLERİ ve RİSKLERİ olacaktır. Vatandaşımız sandıkta verdiği oylarla bize gelecek seçimlerde nelere dikkat etmemiz gerektiği, yanlışlarımızın ne olduğu ve bizden beklentilerinin ne olduğunun mesajlarını net olarak vermektedir.” açıklamasında bulundu.

 

“4,5 YIL AK PARTİ HÜKÜMETİNİN BÜYÜK BİR HİZMET VE YATIRIM DÖNEMİ OLACAK”

AK Parti Hükümetlerinin büyük hizmet ve yatırımlara devam edeceğini belirten Milletvekili Bayram Özçelik “Önümüzde 4,5 Yıl seçim olmaması Hükümetimizin önünde büyük bir hizmet ve yatırım dönemi olacaktır. Bu 4,5 Yılın seçimsiz olarak gidilmesi ve RECEP TAYYİP ERDOĞAN Başkanlığında gidiliyor olması, Türkiye ve Türk Milleti Düşmanı Dış ve İç Mahfilleri ve odakları korkutmaktadır. Korktukları başlarına gelecek 2023 Cumhuriyetimizin 100. Yılında Ekonomimizi Dünyanın En güçlü 10., 9., 8. güçlü Ekonomilerine kavuşturmak istiyoruz.” dedi.

 

“BURDURLU HEMŞERİLERİMİZİN SANDIKTA VERMİŞ OLDUĞU KARARA SAYGILIYIZ. HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HALKIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ”

Meclis çalışmalarının haricinde Burdur’a hizmet ve yatırım yapmak için çalışmalarına devam edeceklerini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Bizlerde Meclis çalışmaları haricinde İlimize hizmet ve yatırım yapmak bu arada da gönüllere girmek ve halkın her zaman içinde ve yanında olmak için siyasi çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Burdur Halkımızın sandıkta verdiği kararlara saygılıyız ve sandıktan gelen uyarıları dikkate alarak yolumuza devam edeceğiz. Halkımıza Vizyonsuz, Projesiz ve Hizmet Üretmeyenleri ifşa etmeye, ortaya koymaya da devam edeceğiz. ” açıklamasında bulundu.

 

“UZUN İNCE YOLDA BURDUR İÇİN GECE GÜNDÜZ KOŞMAYA DEVEM EDECEĞİZ”

AK Parti’ye verilen destekten dolayı Burdurlu seçmenlere teşekkür ederek, uzun ince yolda, durmadan, yorulmadan Burdur için gece gündüz çalışmalarına devam edeceklerini belirten Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Burdur’umuzda Partimizi Hem Belediye Başkanlıkları hem Belediye Meclisteki Üyesi sayısı ve hem de İl Genel Meclisi Üyeliklerinde 1. olarak destek vermelerinden dolayı HEMŞEHRİLERİMİZE teşekkür ederiz. Biz Birlikte Burdur ve Birlikte Türkiye’yiz. Beklemek, durmak olmaz, uzun ince yolda koşmaya devam edeceğiz. Azimli çalışmalarımızla Burdur HALKIMIZIN YANIMIZDA Olacağına Yürekten inanıyorum. Kamuoyuna Sevgi ve Saygılarla” dedi.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: Bayram, Özçelik;, ‘Vizyonsuz,, Projesiz, ve, Hizmet, Üretmeyenleri, ifşa, etmeye, devam, edeceğiz’,
Yorumlar
Haber Yazılımı