Haber Detayı
04 Şubat 2019 - Pazartesi 11:40
 
AK PARTİ İLÇELERDE DE SEÇİME HAZIR
AK Parti Burdur İl Başkanlığı Ağlasun, Çeltikçi ve Kemer İlçelerinde İlçe ziyaretlerinde bulunarak Belediye Başkan Adaylarına destek istedi.
Siyaset Haberi
AK PARTİ İLÇELERDE DE SEÇİME HAZIR

Ağlasun, Çeltikçi ve Kemer İlçe Ziyaretlerini AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur ve İl Başkan Yardımcıları gerçekleştirdi.

Belediye Başkan Adaylarının açıklanmasıyla tüm AK Parti teşkilatlarının saha çalışmalarını hızla devam ettiğini belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “ Burdur Merkezdeki çalışmalarımızın yanı sıra Milletvekillerimizle birlikte ilçe ziyaretlerimize belli aralıklarla gerçekleştiriyoruz. İl ve İlçe Teşkilatlarımız her gün İlçe Seçim Koordinasyon Merkezlerimizin yapmış olduğu programlar kapsamında çalışmalarını gerçekleştiriyor. AK Parti Teşkilatlarımız sadece seçim döneminde değil her zaman hemşerilerimizin yanında. Partimiz olarak seçimden seçime değil, her zaman saha çalışmalarını gerçekleştirdik. İl, İlçeler ve Beldelerimizin Adayları açıklandı andan itibaren her adayımızın yanındayız. Her ilçemiz için projelerimiz var, Milletvekillerimizle birlikte bu projelerimizi hükümetimizin desteği ile kazandırmaya çalışacağız. Tüm seçimlerde hemşerilerimize yapabileceğimizin sözünü verdik ve verdiğimiz sözünde arkasında durduk. Belediyeciliğin mimarı Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde İlçelerimize hizmet etmek için çalışacağız. Hiçbir Belediye Başkan Adayımızda mesai kavramı asla olmayacaktır. ” şeklinde açıklamada bulundu.

Kaynak: (bakayrıntı) - bakayrıntı Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, İLÇELERDE, DE, SEÇİME, HAZIR,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK PARTİ İLÇELERDE DE SEÇİME HAZIR
AK PARTİ İLÇELERDE DE SEÇİME HAZIR
AK PARTİ İLÇELERDE DE SEÇİME HAZIR
Yorumlar
Haber Yazılımı